Szkoła bliska Tobie. Szkoła inna niż wszystkie.

Aktualności

 • Naukę czas zacząć ;) ! Od 4 wrzesnia zapisy na Nowy Semestr!

  Naukę czas zacząć ;) ! Od 4 wrzesnia zapisy na Nowy Semestr!

  Angielski autorską metodą przystosowaną do szybkich czasów.Zajęcia stacjonarne,dla firm i online.Angielski ogólny, biznesowy i dla Polaków za granicą.Przygotowujemy zajęcia całkowicie ;skrojone na miarę'.Z nami uczysz się inaczej!
  czytaj więcej
 • Angielski w Wielkiej Brytanii dla medyków

  Angielski w Wielkiej Brytanii dla medyków

  Kurs rozbudowuje podstawową wiedzę, terminologię i umiejętności językowe oraz pewność siebie w posługiwaniu się angielskim w oparciu o studia przypadku, które pozwalają na analizę konkretnych sytuacji pacjentów i przypadków medycznych.
  czytaj więcej
 • Czy myślisz już o wakacyjnym kursie językowym za granicą dla Siebie lub swego dziecka?

  Czy myślisz już o wakacyjnym kursie językowym za granicą dla Siebie lub swego dziecka?

  Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci na kursy języka angielskiego w Cambridge i innych prestiżowych, sprawdzonych szkołach w Wielkiej Brytanii, USA lub w innych krajach. Przeczytaj poniżej i przekonaj się jak wielkie odniesiesz korzyści.
  czytaj więcej
 • Rodzinne wyjazdy językowe do Wielkiej Brytanii

  Rodzinne wyjazdy językowe do Wielkiej Brytanii

  Nie masz czasu na naukę języka w ciągu roku? Masz rodzinę, której nie chcesz zostawiać na dłużej? Szukasz sposobu by wypocząć, zwiedzić świat a jednocześnie zrobić coś dla Siebie? Wyjedź całą rodziną na kurs językowy!
  czytaj więcej
 • VSchool współpracuje z najlepszymi szkołami językowymi w Anglii, USA, na Malcie a także w innych ciekawych rejonach świata.

  VSchool współpracuje z najlepszymi szkołami językowymi w Anglii, USA, na Malcie a także w innych ciekawych rejonach świata.

  Wyjazdy zagraniczne dopasowane do Ciebie: Opcja Rodzinna * ucz się języka obcego razem ze swoim dzieckiem, Ty na kursie dla dorosłych a Twoje dziecko na kursie dla swojej grupy wiekowej (od 3 lat!) Opcja Dorośli * dobierzemy kurs najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom - proponujemy kursy ogólne, egzaminacyjne oraz biznesowe. Opcja Dziecko * znajdziemy kurs idealny dla wieku i potrzeb Twojego dziecka, już od 3 roku życia!
  czytaj więcej