Szkoła bliska Tobie. Szkoła inna niż wszystkie.

Aktualności

 • Kurs wyjazdowy lipiec 2018-

  Kurs wyjazdowy lipiec 2018-

  Eduwellness-język angielski metodą INT ( nauczanie intuicyjne). Relaks. Joga śmiechu. Coaching edukacyjny. Masaż. Zadbaj o swój umysł i ciało. Z dala od zgiełku.
  czytaj więcej
 • Świat należy do Ciebie - atrakcyjne kursy angielskiego za granicą!

  Nie masz czasu na naukę angielskiego w ciągu roku? Dziecko potrzebuje szybkiej praktyki? Chcesz zrobić prezent maturzyście? Skorzystaj z urlopu i wyjedź na zagraniczny kurs językowy lub wyślij dziecko na wakacje. To będzie pożyteczna przygoda!
  czytaj więcej
 • Jak nauczysz się języka obcego w szybklch i wymagających czasach? Spotkanie z twórcą metody INT TM

  Jak nauczysz się języka obcego w szybklch i wymagających czasach? Spotkanie z twórcą metody INT TM

  Co to jest nauczanie intuicyjne? Jak przełamać bariery językowe? Jak pomóc własnemu dziecku z językiem obcym? Tego i innych przydatnych rzeczy dowiesz się 11-04-2018 w środę o 18.30 na spotkaniu w Filii GOK, Topolowa 2 w Mysiadle.
  czytaj więcej
 • Naukę czas zacząć ;) ! Od 4 wrzesnia zapisy na Nowy Semestr!

  Naukę czas zacząć ;) ! Od 4 wrzesnia zapisy na Nowy Semestr!

  Angielski autorską metodą przystosowaną do szybkich czasów.Zajęcia stacjonarne,dla firm i online.Angielski ogólny, biznesowy i dla Polaków za granicą.Przygotowujemy zajęcia całkowicie ;skrojone na miarę'.Z nami uczysz się inaczej!
  czytaj więcej
 • Angielski w Wielkiej Brytanii dla medyków

  Angielski w Wielkiej Brytanii dla medyków

  Kurs rozbudowuje podstawową wiedzę, terminologię i umiejętności językowe oraz pewność siebie w posługiwaniu się angielskim w oparciu o studia przypadku, które pozwalają na analizę konkretnych sytuacji pacjentów i przypadków medycznych.
  czytaj więcej