Szkoła bliska Tobie. Szkoła inna niż wszystkie.

Kursy i szkolenia

 • Nowe kursy grupowe i indywidualne już 6 października: angielski, niemiecki, francuski, włoski i jaki potrzebujesz. Zapisy trwają! Zegar tyka!

  Nowe kursy grupowe i indywidualne już 6 października: angielski, niemiecki, francuski, włoski i jaki potrzebujesz. Zapisy trwają! Zegar tyka!

  Angielski metodą Relax&Learn(INT TM). Niemiecki z tutoringiem. Francuski z nativem. Włoski z muzyką. Skuteczna, inna nauka. Nakierowanie na indywidualne potrzeby również na zajęciach grupowych.
  czytaj więcej
 • Kursy językowe za granicą w prestiżowych, sprawdzonych szkołach w Wielkiej Brytanii, USA i innych krajach. Nowośc: wyjazdy rodzinne!

  Kursy językowe za granicą w prestiżowych, sprawdzonych szkołach w Wielkiej Brytanii, USA i innych krajach. Nowośc: wyjazdy rodzinne!

  Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci na kursy językowe przez cały rok. General English. Business English. Cambridge, Oxford. Wielka Brytania, USA i inne kraje. Nowość: wyjazdy rodzinne! Ucz się w tym samym czasie co Twoje dziecko!
  czytaj więcej
 • Kursy językowe za granicą, w ferie, wakacje i cały rok dla młodzieży, dorosłych i rodzin. Zapytaj o szczegóły!

  Kursy językowe za granicą, w ferie, wakacje i cały rok dla młodzieży, dorosłych i rodzin. Zapytaj o szczegóły!

  Zagraniczne kursy językowe począwszy od 1 tygodnia. Przez cały rok. SPRAWDZONE SZKOŁY.
  czytaj więcej
 • Języki obce dla firm!

  Prowadzimy kursy w firmach z zakresu: języka ogólnego, biznesu, specjalistycznego, przygotowane w oparciu o materiały firmy i specyficzne potrzeby jej pracowników.
  czytaj więcej
 • Angielski w pracy i biznesie-grupa wtorek, czwartek 19.30-21.00 lub środa 18.30-20.30, start w lutym-ilośc miejsc ograniczona. Zapisz się!

  Angielski w pracy i biznesie-grupa wtorek, czwartek 19.30-21.00 lub środa 18.30-20.30, start w lutym-ilośc miejsc ograniczona. Zapisz się!

  Grupa przeznaczona jest dla Ciebie jeśli chcesz szybko i skutecznie nabrać pewności siebie w posługiwaniu się angielskim w środowisku pracy.
  czytaj więcej