Szkoła bliska Tobie. Szkoła inna niż wszystkie.

Aktualności

Dzień otwarty w Szkole Językowej VSchool
dodano: 3 września 2015

Już w następną sobotę, 12 września 2015 r. w godzinach 10:00-16:00 zapraszamy Małych i Dużych na Dzień Otwarty Szkoły Językowej VSchool.


Tego dnia możesz porozmawiać na temat oferty szkoły oraz poznać autorską metodę Relax&Learn (INT TM) stworzoną przez właścicielkę szkoły Annę Stelmasiak. Możesz sprawdzić jak w sposób oryginalny i bez stresu nauczyć się języka angielskiego.

Przyjdź i bezpłatnie sprawdźpoziom języka angielskiego swój i dzieci. Porozmawiaj przy kawie i herbacie o tym jaki sposób nauki jest dla Ciebie i Twojego dzieckanajskuteczniejszy.

Dla uczniów Szkoły Językowej VSchool przygotowaliśmy specjalną ofertę pakietową na zajęcia w Akademii Cudów. Ani Ty, ani Twoje dziecko nie musicie już jeździć po całej okolicy w poszukiwaniu różnych zajęć.  Znajdziesz je pod jednym dachem!

Tylko w tym dniu rozdajemy  atrakcyjne  zniżki na zajęcia i  upominki: słowniki,rozmówki i wiele innych!

Jeśli nie możesz nas odwiedzić w tym szczególnym dniu będziemy na Ciebie również czekać od poniedziałku 7 września do piątku 11 września w godzinach 17:00-20:00.
Zapraszamy Cię do naszej nowej siedziby przy ul. Granicznej 19a (na tyłach lodziarni i drogerii Jasmin).

Jeśli coś pokrzyżuje Ci plany i nie będziesz mógł do nas przyjść w tym tygodniu przyślij maila lub zadzwoń aby umówić się na inny termin.

Szkoła Językowa VSchool

Ul. Graniczna 19a

Tel. 506- 483-053

e-mail: marketing@vschool.eu