Szkoła bliska Tobie. Szkoła inna niż wszystkie.

Aktualności

Kursy językowe nowej generacji dla dzieci i młodzieży
Kursy językowe nowej generacji dla dzieci i młodzieży
dodano: 28 sierpnia 2015

Jeśli jesteś rodzicem, tak jak ja, niewątpliwie najważniejsze jest dla Ciebie dobro Twojego dziecka. Zastanawiasz się jak to zrobić by w dzisiejszym, drapieżnym i przeładowanym informacją świecie nie obciążać zanadto umysłu dziecka, a jednocześnie jak najlepiej przygotować je do przyszłego życia. Jednym z niezbędnych elementów bezstresowego i skutecznego funkcjonowania w nowoczesnym środowisku jest znajomość języków obcych.

Umysł człowieka ma niezbadane możliwości. Wykorzystujemy jedynie 5 % jego możliwości. Umysł dziecka jest dodatkowo ciekawski i otwarty co powoduje, że nie tworzy barier, a jego możliwości są niebanalne i nieograniczone.

Na pewno zależy Ci na tym by Twoje dziecko czuło się bezpiecznie. Naszą dewizą jest by skorzystać w pełni z potencjału dziecka i w sposób łagodny, bezstresowy i z szacunkiem, nie nauczyć, lecz przekazać mu wiedzę wykorzystując jego własny potencjał, w sposób który jest dla niego najbardziej skuteczny. Nie ma bowiem jednolitej metody w pełni skutecznej dla wszystkich dlatego, że każdy z nas jest inny.

Z tego powodu stawiamy na indywidualizm również przy zajęciach grupowych. Na początku sprawdzamy umiejętności dziecka, jego sposób percepcji, preferencje i prowadzimy zajęcia bez książek. Dysponujemy 2 nowoczesnymi salami przystosowanymi do nauki nowej generacji: w sposób nieformalny z zabawkami, pufami i skórzanymi meblami dla najmłodszych oraz w sposób bardziej formalny: klasę dla starszych z wyposażeniem multimedialnym.

Pamiętamy jednak o tym, że oprócz umysłu i nowoczesności niezwykle ważne jest Serce. Dziecięca radość i spontaniczność to ogromny potencjał.

Małe jest kruche…

Zapraszamy!