Szkoła bliska Tobie. Szkoła inna niż wszystkie.

Polityka prywatności

 Polityka prywatności www.vschool.eu

Szanujemy prywatność naszych użytkowników i chronimy ich dane osobowe. Nasza strona internetowa została zaprojektowana w ten sposób, aby można było odwiedzać ją bez konieczności ujawniania danych osobowych, z wyłączeniem korzystania z dostępu do Newsletter'a. Każdy, kto korzysta z naszego serwisu akceptuje zasady zawarte w niniejszej polityce prywatności.


Wykorzystanie danych

Żadne dane identyfikacyjne użytkowników Serwisu, do żadnych celów, nie są przekazywane jakiejkolwiek osobie trzeciej.

Dane zbierane automatycznie są niezbędne do oszacowania ruchu w Serwisie oraz do optymalizacji Serwisu. Dane te mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników podczas korzystania z Serwisu, zbierania danych demograficznych o użytkownikach Serwisu lub do personalizacji zawartości Serwisu.

Dane użytkowników, którzy zarejestrowali się w Serwisie w celu uzyskania dostępu do Newsletter'a są wykorzystywane w celu wysłania danemu użytkownikowi Newsletter'a oraz celów marketingowych i handlowych w zależności od wyrażonych zgód.

Dane osobowe zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy użytkownikiem a Serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie użytkownika oraz do celów marketingowych VSchool.


Zmiana polityki prywatności

Szkoła językowa Vschool zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności. Nowa polityka prywatności obowiązuje użytkowników od momentu udostępnienia jej pod adresem www.vschool.eu.