Szkoła bliska Tobie. Szkoła inna niż wszystkie.

Przesłanie, metoda, pasja

Szybka i efektywna nauka języka angielskiego

Nazywam się Anna Stelmasiak i jestem twórcą nowatorskiej metody nauczania języka, czyli nauczania intuicyjnego (metoda INT TM).

Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu i grono zadowolonych uczniów. To oni właśnie zainspirowali mnie do stworzenia nowego podejścia do nauki języka obcego, które sprosta wymogom dzisiejszych, wymagających czasów.

Od wielu lat działam aktywnie w biznesie. Pracowałam w wydawnictwach językowych oraz w korporacjach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Przekazywanie wiedzy i poznawanie języków obcych zawsze było moją pasją. Podobnie jak śledzenie nowości w dziedzinie bezstresowej nauki języka.

Z myślą o Tobie, drogą wieloletnich obserwacji i doświadczeń wymyśliłam nauczanie intuicyjne, a także opracowałam metodę INT, nazywaną wcześniej Relax&Learn.Ta nowatorska metoda nauczania języka oparta jest na wynikach badań naukowych. Polega na takim przygotowaniu Twojego umysłu, by nauka była skuteczna i łatwa, a dzięki temu motywowała oraz sprawiała przyjemność. Sam proces nauki jest zindywidualizowany i bazuje na holistycznym podejściu do uczącego się.

Wszyscy żyjemy dzisiaj w niezwykle szybkim świecie. Codzienne życie wymaga od nas natychmiastowych działań, planu i samodyscypliny.

Kiedy myślisz o nauce języka obcego, możesz postrzegać ją jako kolejny obowiązek. Być może zastanawiasz się, jak pogodzić życie prywatne i zawodowe z chęcią realizacji własnych marzeń, na przykład uczestnictwa w profesjonalnym kursie językowym.

Zapewne wiesz, że język to klucz. Nie tylko do wielu drzwi zawodowych, lecz także do serc ludzi. Prawdopodobnie chcesz zrobić wreszcie ten krok, a coś Ci nie pozwala. Co powiesz na bezstresową oraz komfortową naukę języków obcych?

Jeśli do tej pory kilkakrotnie próbowałaś/eś nauczyć się języka obcego i nie przyniosło to skutku – zastanów się dlaczego? Możemy wspólnie odpowiedzieć na to pytanie. Zastanawiam się na przykład, czy Twój cel był jasno określony (no bo skąd będziesz wiedzieć, że znasz język lepiej, jeśli nie określisz sobie przejrzystych kryteriów?).

Proponuję Ci skuteczną metodę nauki języka obcego dla każdego, która pozwoli na zlikwidowanie oporów i przełamanie wewnętrznych barier.

Każdy człowiek posiada własny sposób nauki, a odnalezienie go pozwala na wydobycie ukrytego potencjału, który mamy w sobie.

Człowiek wykorzystuje na co dzień jedynie niewielki procent możliwości swojego mózgu, a nasze przekonania często blokują odniesienie sukcesu. Jednak skuteczna nauka języka obcego naprawdę jest możliwa.

Szkodliwe przekonania możemy wspólnie zmienić przy pomocy Sesji Przełomowej lub coachingu językowego oraz sesji NLP stosowanych na zajęciach, a także podczas indywidualnych spotkań.

U podstaw metody INT leży dobrostan człowieka. Przy jej pomocy poczujesz się lepiej, pewniej, być może nie tylko w kwestiach językowych.

Ta nowatorska metoda nauczania języka zawiera elementy NLP, sugestopedii, coachingu językowego, jogi śmiechu oraz technik wynikających z mojego wieloletniego doświadczenia zawodowego i życiowego. Sama występowałam wielokrotnie w roli zarówno nauczyciela, jak i ucznia.

Jeżeli poszukujesz zdrowej i przyjaznej edukacji, a zarazem efektywnej nauki języka angielskiego, chcesz przełamać bariery, które uniemożliwiają Ci przyswojenie języka, to jest to metoda właśnie dla Ciebie!

Zapraszam jeśli:

  • masz mało czasu i chcesz zatrzymać się na chwilę oraz zrobić coś dla siebie,
  • masz różne obawy przed mówieniem w języku obcym,
  • potrzebujesz języka w pracy, a coś nie pozwala Ci na przełamanie oporów,
  • Twoje dziecko potrzebuje pomocy językowej,
  • chcesz wreszcie zrobić TO teraz.